• Muzaffer KÜLCÜ Resmi Web Sitesi

HABERLER

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimiz fotoğraf sergisi açıldı Yayın Tarİhİ: 11.7.2017

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında Çorum Belediyesi tarafından '15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimiz' adlı bir fotoğraf sergisi açıldı.
Çorum Belediyesi Sanat Galerisi ve Müzesi'nde gerçekleştirilen açılışa Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fatih Üstündağ, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, kurum müdürleri, daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümü nedeniyle açılan sergide 15 Temmuz'da Anadolu Ajansı tarafından İstanbul, Ankara ve Çorum'da halkın darbe girişimine karşı nasıl bir duruş sergilediği unutulmaz fotoğraflar yer aldı.
Protokol üyeleri sergide yer alan fotoğrafları tek tek inceleyerek o güne ait hafızalarda kalan anılarını paylaştılar.
Sergide bir konuşma yapan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, darbecilere karşı birlik ve beraberliğin gücünü temsil eden bağımsızlık inancı ve mücadelesini, fotoğraflar aracılığı bir kez daha gün yüzüne çıkartmak için 15 Temmuz'da Türkiye genelinde Anadolu Ajansı foto muhabirleri tarafından çekilen unutulmaz fotoğraf karelerini Çorum halkı ile buluşturduklarını söyledi.
Sergide ayrıca o gece şehit olan başta Erol Olçok ve Abdullah Olçok'un yanı sıra şehit olan Çorumlu hemşerilerimizin de fotoğrafları yer aldı.
Fotoğraf sergisi 16 Temmuz'a kadar açık kalacak. Haberi Paylaşın:

DİĞER HABERLER