• Muzaffer KÜLCÜ Resmi Web Sitesi

HABERLER

Sıra onlara da gelecek Yayın Tarİhİ: 16.7.2017

Çorum halkı, 15 Temmuz ihaneti ve hainlere direnirken şehit olan kahramanları unutmadı. On binlerce Çorumlu, darbe girişiminin yıldönümünde 15 Temmuz Hürriyet Meydanı’na akın etti.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlama ve anma etkinliklerine katılan vatandaşlar, ellerindeki Türk bayraklarıyla meydanı kırmızı-beyaza boyadı.
Mukaddesat uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd eden Çorum halkı, milli iradenin zaferini coşkuyla kutladı.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü 15 Temmuz Hürriyet Meydanı'nda yaptığı konuşmada, 15 Temmuz’un sadece bir darbe girişimi değil Türkiye’yi işgal girişimi olduğunu vurguladı.
15 Temmuz şehitlerini rahmet ve şükranla anarak sözlerine başlayan Muzaffer Külcü, canları pahasına vatanı savunan gazi milleti de
unutmadı.
FETÖ üyelerinin akıllarını şeytana satmış bir güruh olduğuna işaret eden Külcü,“Üst aklın yönettiği bu kuklalardan sonra sıra kuklacılara da gelecek” dedi.
Millet iradesine karşı girişilen hain kalkışmaya halkıyla birlikte göğsünü siper eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir lider olduğunu dile getiren
Külcü, “Bize böyle bir lider nasip eden Cenab-ı Allah’a hamdediyoruz” diye konuştu.
“Hainlere ve arkalarındaki güçlere karşı elde ettiğimiz zaferimiz kutlu olsun” diyen Külcü, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dikkat çekerek, “Devletimizi
yıktırmayacak, vatanımızı parçalatmayacak, milletimizi böldürmeyecek, bayrağımızı indirtmeyeceğiz. Bir olmaya, beraber olmaya,kardeş olmaya devam edeceğiz”
mesajını verdi.
Başkan Külcü, konuşmasında, “Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Ayrılık çıkarmak, fitne tohumları ekmek isteyenlere fırsat vermesin”
dedi.  Haberi Paylaşın:

DİĞER HABERLER