• Muzaffer KÜLCÜ Resmi Web Sitesi

HABERLER

Başkan Külcü'den Pakize teyzeye büyük müjde Yayın Tarİhİ: 30.10.2017

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ömrünü engelli yeğeni Murat Memiş’e adayan Pakize Memiş’in evine, yeğenini akülü aracına bindirirken kucağına rahatlıkla alabilmesi için özel düzenek yaptıracak.
TV19 ekranlarından yayınlanan Çorum Gündemi programında, Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan, Pakize Memiş’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Külliye’ye davet edilmesini yorumlarken, Pakize teyzenin Murat’ı artık taşıyamaz hale geldiğini duyurarak, hayır sahiplerine bu konuda yardım çağrısı yaptı.
Aynı dakikalarda TV19 reji masasını arayan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Pakize teyze için lazım olan teknik aparatı yaptırma sözü verdi.
Stüdyoya ulaşan müjdeyi, ekrandan paylaşan Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan ve program ortağı Herihaber internet sitesi sahibi Mustafa Külcü, Başkan’a duyarlılığı için teşekkür ederek, Çorum Belediyesi’nin Çorum’da engellilere yönelik hizmetlerini de hatırlatarak, tüm engellilerin, ailelerinin ve engellilik konusunda duyarlı davranan tüm Çorumlular’ın özellikle bu konudaki memnuniyetlerini dile getirdiler.

Başkan Külcü, Pakize teyzenin Murat’ı kucağına almadan akülü aracına yerleştirebileceği düzenek için Çorumlu sanayicilerden sistem katkısı isteyerek, “Teknik adamlar bu konuda bizimle fikir paylaşırsa, en uygun olanını Pakize teyzemiz için hayata geçirip, bundan sonra Pakize teyzenin bu yükünü biz omuzlayacağız.” müjdesini verdi. Haberi Paylaşın:

DİĞER HABERLER